Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s knihovnou

V Akademické knihovně JU chceme dále zlepšovat naše služby, které budou akademiky, studenty podporovat v průběhu studia a vědecké práce. Rádi bychom Vás proto pozvali na skupinovou focus group, abyste s námi sdíleli Vaše zkušenosti se studiem a výukou. Společně se pobavíme o tom, odkud čerpáte podklady a materiály, jak vnímáte různé formy vzdělávání i jakou roli má ve vašem studiu nebo ve vaší vědecké práci knihovna.

 

Focus group proběhne prezenčně 29. 9. 2022 v budově Akademické knihovny JU. Přesný čas konání bude upřesněn v průběhu září.

 

Focus group proběhne ve 2 oddělených skupinách -, jedna bude tvořena studenty a druhá akademickými pracovníky. Délka setkání bude 3 hodiny (s pauzami na občerstvení). Ve skupině 4 až 6 lidí probereme Vaše zkušenosti se studiem, se získáváním podkladů, s formami výuky i se stávajícími službami knihovny. 

 

Na setkání se nemusíte nijak připravovat. Focus group budeme nahrávat pro potřeby zpracování Vašich podnětů. Všechny odpovědi budou anonymizovány.

 

Za účast na focus group nabízíme odměnu 1 000 Kč formou DPP (studenti) nebo mzdové odměny (zaměstnanci JU).

 

V případě zájmu o zapojení do focus group Vás poprosíme o vyplnění krátkého formuláře:

Studenti - https://forms.office.com/r/zNTDkTEnBb 

Akademici - https://forms.office.com/r/0rhnbcaS1i

 

 

Vybraným respondentům se ozveme e-mailem nejpozději do 15. 9. 2022.

 

Budeme rádi, když se do výzkumu zapojíte :)

 

Pro více informací kontaktujte: Mgr. Klára Dvořáková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.