Online webinář Writefull: vyzrajte na odbornou angličtinu

Dovolujeme si zaměstnance a studenty JU pozvat na online webinář:

Writefull: vyzrajte na odbornou angličtinu

Tématem webináře bude hlavně praktické předvedení jednotlivých nástrojů ze sady Writefull Suite, které mají zaměstnanci a studenti JU od roku 2020 k dispozici (více zde: https://helpdesk.jcu.cz/licence/writefull).

Zájemcům doporučujeme se zaregistrovat, i když v uvedenou dobu nebudou mít čas se webináře přímo zúčastnit. Všem zaregistrovaným organizátor následně rozešle odkaz se záznamem webináře.

Termín:     1.3. od 15:00
Registrace a další informace: https://www.aip.cz/seminare/867-writefull-vyzrajte-na-odbornou-anglictinu/Je nutné se registrovat pouze univerzitní, resp. fakultní e-mailovou adresou!

Pro zahraniční pracovníky a studenty mohou být zajímavé také termíny webinářů Writefull v angličtině.

Služby Writefull poskytují pokročilou korekturu odborných textů v angličtině a jsou určeny všem vědeckým pracovníkům a studentům, kteří píší a publikují odborné texty v angličtině. Writefull používá umělou inteligenci (AI), konkrétně algoritmy hlubokého učení (Deep Learning) a rozsáhlou jazykovou databázi. Kontrolu textu provádí s využitím jazykových modelů vycházejících z milionů již publikovaných odborných textů. Writefull nejen navrhuje, jak text vylepšit, ale konkrétně ukazuje, jak jsou slova a fráze používány, jak často se slovo nebo fráze vyskytují, a pomáhá porovnat výskyt dvou slov nebo zjistit, která slova nebo synonyma se obvykle vyskytují v určitém kontextu. Další informace o Writefull naleznete na stránce https://www.aip.cz/produkty/3398-writefull/.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.