Bezplatný webinář: Enhance your public speaking and presentation skills

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si srdečně pozvat všechny doktorandy a zaměstnance JU na prázdninový bezplatný online seminář Charlesworth Group, tentokrát zaměřený na rozvíjení prezentačních a řečnických dovedností Enhance your public speaking and presentation ski­lls.

Dozvíte se, jak se dají rozvíjet dovednosti prezentovat a mluvit na veřejnosti v cizím jazyce. Webinář je určen zejména, ale nejen, začínajícím vědcům. Webinář Charlesworth Author Services bude probíhat v angličtině, online přímo ve vašem internetovém prohlížeči a pro přenos zvuku stačí, abyste měli k počítači připojeny reproduktory nebo sluchátka.

 

Kdy: úterý 30.7. 2019 od 11:00 nebo od 15:00

Kde: Online

Více informací a odkaz na přihlášku: https://www.aip.cz/seminare/360-enhance-your-public-speaking-and-presentation-skills/. Chcete shlédnout nahrávky předchozích seminářů a/nebo mít přehled o tématech chystaných webinářů? Všechny odkazy, termíny a témata najdete v letáku.

Charlesworth Group poskytuje služby pomáhající zjm. méně zkušeným autorům s úpravou rukopisů jejich článků tak, aby se zvýšila šance na jejich publikování v prestižních časopisech. Dále nabízí profesionální vzdělávací semináře vedené renomovanými zahraničními lektory.

 

S přáním pěkného léta

 

AK

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies