Poslední týden dobročinné sbírky začal

V sobotu 14. 12. skončil výběr knih do sbírky Srdce za knihu. Právě v ten den se nám sešlo několik desítek nádherných knížek. Takže poslední týden sbírky, kdy probíhá pouze prodej knih, je skutečně z čeho vybírat. Celkově v prodeji najdete téměř 1 000 knížek.

A jak si vedeme? Koupili jste již více než 800 knížek. Máme ještě týden na to, dosáhnout vytoužené mety 1 000 prodaných knih. Knihy můžete darovat a zakoupit v průběhu provozní doby AK v Branišovské ulici, na pobočce Vltava (budova Zdravotně sociální fakulty) a v Knihovně J. P. Ondoka v Kněžské ulici v Českých Budějovicích (budova Teologické fakulty). Tak neváhejte a udělejte dobrý skutek. Celý výtěžek bude věnován Centru ARPIDA, Alzheimercentru v Českých Budějovicích a Útulku pro opuštěná a handicapovaná zvířata v Českých Budějovicích.

Seznam knih aktualizujeme každý den:

Akademická knihovna

Pobočka Vltava

Teologická fakulta© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.