Online seminář Enhance your public speaking and presentation skills

Zveme všechny doktorandy a začínající vědce na bezplatný online seminář Charlesworth Author Services s názvem Enhance your public speaking and presentation skills. Seminář, který proběhne v angličtině se zaměří na prezentační a řečnické dovednosti, a to ve chvíle, kdy máte prezentovat v cizím jazyce. Webinář Charlesworth Group se zaměří na praktické kroky, které Vás povedou k úspěchu ve veřejném projevu, včetně rad, jak si naplánovat, připravit a přednést úspěšnou a poutavou přednášku, která vzbudí pozornost publika.

Na seminář je nutné se registrovat předem. Pro samotný webinář stačí mít k dispozici počítač s připojením na internet, reproduktory nebo sluchátka. Mikrofon není potřeba.

 

Kdy: úterý 25.8. 2020 od 11:00 nebo od 15:00

Kde: Online

Více informací a odkaz na přihlášku: https://www.aip.cz/seminare/440-enhance-your-public-speaking-and-presentation-skills/.

Nevyhovuje vám čas webináře? Napíšte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pošle vám materiály po jeho skončení.

 

V příštím týdnu poběží také další série krátkých webinářů na téma Jak psát dizertaci Charlesworth Knowledge: Global Thesis Presentation (24.8. -1.9. 2020) https://www.aip.cz/seminare/485-charlesworth-knowledge-global-thesis-presentation/

Přehled uskutečněných webinářů s odkazy na nahrávky najdete na https://www.cwauthors.com/Listen_on_demand_webinars.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies