Květnové webináře Web of Science

Tímto studenty a zaměstnance JU zveme na květnové webináře společnosti Clarivate provozující Web of Science. Pro registraci je nutné použít e-mailovou adresu JU. Webináře jsou zdarma.

ÚTERÝ 25.5.2021, 10.00 CEST

Porozumět financování vědy

Strategické plány výzkumných institucí a grantových agentur jsou ústřední pro plánování a směřování dílčích výzkumů. Sledování financování a vědeckých výsledků je důležité.

Připojte se k nám a zjistěte, jak analyzovat financování výzkumu, jak vysledovat historické trendy a jak své výstupy přiblížit strategickým plánům. Odhalíme Vám také širší souvislosti financování výzkumu, kdo financuje výzkum vůdčích osobností Vašeho výzkumu a další.

Zaregistrujte se univerzitním e-mailem

ČTVRTEK, 27. 5.2021, 13.30 CEST

Důležitost výzkumné spolupráce

Výzkumné instituce, grantové agentury a vlády si zakládají na otevřené výměně vědeckých myšlenek, podporují sdílení, odborné diskuse a další přispění k vývoji globálního výzkumu. Připojte se a nepromeškejte tuto příležitost.

Zúčastněte se našeho webináře a zjistěte, jak hodnotit existující spolupráce, identifikovat a otevírat nové příležitosti, jak zviditelnit svůj výzkum, tak abyste připravili prostředí pro nové spolupráce.

Zaregistrujte se univerzitním e-mailem     

PÁTEK 28.5. 2021, 11.00 CEST

Identifikace klíčových zdrojů pro instituci – Bibliometrické analýzy v praxi

Knihovní fondy jsou zásadní pro plnění cílů instituce. Sbírky zpravidla zahrnují vysoce kvalitní publikace, které potřebují výzkumníci, učitelé a studenti, aby fungovali na vysoké úrovni. Které jsou ale ty zdroje, které jsou nevyhnutelné pro ně? Počet výzkumných článků roste exponenciálně a v rámci webináře ukážeme, jak pomocí InCites Benchmarking & AnalyticsTM zjistit, které zdroje jsou pro Vaši instituci nevyhnutelně důležité.

Hlavní řešení: InCites

Zaregistrujte se univerzitním e-mailem

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.