Dubnové webináře Web of Science

Tímto studenty a zaměstnance JU zveme na dubnové webináře společnosti Clarivate provozující Web of Science.
Pro registraci je nutné použít e-mailovou adresu JU

PONDĚLÍ, 26. 4. 2021 – 11.00 CET

Strategie výzkumu – bibliometrické analýzy pro vědce

Jaký je můj vliv v porovnaní s kolegy? Jaký je můj dopad ve vědě?
Během tohoto webináře Vám ukážeme, jak můžete analyzovat své publikace a jejich vliv pomocí InCites Benchmarking & Analytics pro pochopení současných výsledků v kontextu Vašeho tématu/vědního oboru. Přiblížíme Vám možnosti, jak využít bibliometrické analýzy při identifikaci potenciálních spoluprací a při výběru nejvhodnějšího časopisu pro Váš rukopis.

Registrujte se zde

ÚTERÝ 27.4.2021 – 10.00 CET

Rozšiřte své výzkumné obzory: Emerging Sources Citation Index

Připojte se k našemu webináři, abyste se dozvěděli o nejnovější edici Web of Science Core Collection – Emerging Sources Citation Index a rozšířili si obzory ve svém oboru.

Od svého uvedení v roce 2015, Emerging Sources Citation Index zpřístupňuje více jak 7500 časopisů a zjednodušuje přístup k výzkumu z oborů social sciences a humanties. Získejte kompletní obrázek o publikacích autorů, institucích a rozšiřte své globální obzory.

Registrujte se zde

ČTVRTEK 29.4.2021 – 10.00 CET

Vyhledejte, poznejte a analyzujte specifický výzkum: COVID vakcíny

Zjistěte, jak si udržet přehled o nejnovějších objevech, najděte klíčové dokumenty, časopisy, výzkumníky. Objevte výkonné analytické nástroje, které Vám pomohou pochopit výzkumné prostředí, spolupráci mezi veřejným a soukromým sektorem, stejně jako usnadní sběr a vizualizaci Vašich výsledků.

Registrujte se zde

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.