Březnové webináře Web of Science

Tímto studenty a zaměstnance JU zveme na březnové webináře společnosti Clarivate provozující Web of Science. Pro registraci je nutné použít e-mailovou adresu JU.

Bibliometrické analýzy v praxi
STŘEDA 24. 03. 2021 - 10.00 CET (PRAHA, BRATISLAVA)

Analýza spolupráce a identifikace klíčových hráčů

S kým spolupracujeme nejvíc a s jakým výsledkem? Které spolupráce jsou klíčové pro naši instituci? V rámci webináře ukážeme, jaké analýzy Vám pomohou získat odpovědi na Vaše otázky ohledem spolupráce a odhalíme, jak identifikovat potenciální spolupráce do budoucna.

Registrujte se e-mailem své organizace

ČTVRTEK 25.3.2021 - 13.30 CET (PRAHA/BRATISLAVA)

Každý výzkumník potřebuje zviditelnit svou práci

Potřebujete zlepšit svůj výzkumný profil kvůli kariernímu postupu, vaší současné funkci nebo kvůli grantové žádosti? Připojte se k našemu webináři a zjistěte, jak si budovat vaši výzkumnou identitu, vystavit vaše úspěchy a ukázat svůj odborný vliv. Zviditelněte se v očích hodnotitelů.

Registrujte se e-mailem své organizace

Potřebujete získat širší obrázek? Navštivte archiv on-demand webinářů.

Podívejte se na naše on-demand webináře

Udržte si přehled o tom nejnovějším. Snadno, rychle, kdykoliv.

Cokoliv jste zmeškali v našich předešlých webinářích, potřebujete zopakovat nebo potřebujete další informace ke konkrétnímu nástroji, naše pečlivě budovaná kolekce on-demand webinářů je to pravé místo. Zvolte svůj preferovaný jazyk, zvolte požadované řešení a zhlédněte webinář kdykoliv a odkudkoliv.

Zhlédněte naše on-demand školení

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies