500 e-knih z kolekce Springer Nature k dispozici zdarma do 30. června

Protože epidemie Coronavirus má nebývalý dopad na vzdělávání, Springer Nature zahájil globální program na podporu učení a výuky na vysokých školách. Díky tomu mají naši studenti a zaměstnanci až do 30. června možnost zdarma využít plný přístup k téměř 500 klíčovým e-knihám z různých oborů, které se nacházejí v kolekci e-knih Springer Nature. Tyto knihy a podrobné informace jsou k dispozici prostřednictvím vzdáleného přístupu nebo pomocí institucionálního přístupu Shibboleth na této adrese: https://www.springernature.com/gp/librarians/news-events/all-news-articles/industry-news-initiatives/free-access-to-textbooks-for-institutions-affected-by-coronaviru/17855960.

Na této stránce naleznete po scrollování níže tři odkazy na seznam dostupných e-knih, a to v excelovských souborech. Vždy ve sloupci S najdete odkaz vedoucí přímo na konkrétní e-knihu. Knihy je možné stahovat ve formátu PDF, takže vám zůstane i po skončení tohoto přístupu. Není ani nutné mít nainstalovanou speciální čtečku e-knih.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.