Webinář: Preparing your paper for an OA journal

V rámci letošního Týdne otevřeného přístupu (Open Access Week) bychom vás rádi pozvali na bezplatný online seminář Charlesworth Group, který Vás seznámí s tím, jak připravit odborný článek s přihlédnutím na jeho publikování v OA časopise.

Akademický výzkum a publikační modely se mění rychle, zejména díky iniciativám směřujícím k otevřenému přístupu (Open Access, OA). V průběhu OpenAccessWeek se můžete zůčastnit webináře, který vás seznámí s tím, jak připravit odborný článek s přihlédnutím na jeho publikování v OA časopise. Je potřeba hodně znát, abyste dokázali připravit svůj článek efektivně. Lektoři vám ukážou, jak účinně využít světový trend OA publikování k rozvoji své odborné dráhy.

  • English writing skills: Preparing your paper for an OA journal
  • Kdy: čtvrtek 24. 10. 2019 od 10:00
  • Kde: Online

Charlesworth Group, která webinář pořádá, poskytuje služby pomáhající zjm. méně zkušeným autorům s úpravou rukopisů jejich článků tak, aby se zvýšila šance na jejich publikování v prestižních časopisech. Dále nabízí profesionální vzdělávací semináře vedené renomovanými zahraničními lektory.

Více informací a odkaz na přihlášku: http://openaccess.cz/blog/event/english-writing-skills-preparing-your-paper-for-an-oa-journal/

 

 

MENU