Únorová online školení EBSCO

Vážení uživatelé Akademické knihovny,

opět si vás dovolujeme jménem společnosti EBSCO Information Services pozvat na další kolo online školení. Tentokrát se zaměříme na vyhledávání v  EBSCOhost® , EBSCO Discovery Service a v neposlední řadě na eKnihy. Společnost EBSCO pořádá pro naše koncové uživatele tato školení ZDARMA, a to v ČEŠTINĚ. Pro registraci stačí kliknout na vybraný odkaz a vyplnit registrační formulář. S detailními informacemi a odkazem na připojení se Vám obratem společnost EBSCO ozve. Pro školení je nutné být připojen prostřednictvím počítačů Jihočeské univerzity nebo pomocí VPN.

 

EBSCOhost® – Základní funkce
Webinář zaměřený na základní možnosti vyhledávání, práci s plným textem, sdílení článků, tvorbu citací v prostředí EBSCOhost a ukládání výsledků vyhledávání pro pozdější využití.

EBSCOhost – Pokročilé vyhledávání
Webinář zaměřený na ukázku pokročilých možností vyhledávání s pomocí thesauru, definovaných polí, kombinace uložených hledání a využití indexů

EBSCO Discovery Service – Úvod do technologie a ukázka vyhledávání
Webinář zaměřený na úvod do EBSCO Discovery technologie, ukázku vyhledávání plného textu a zpracování výsledků hledání

EBSCO eBooks – Jak si najít titul a pracovat s ním
Webinář zaměřený na vyhledání eknih, práci s nimi a stahování do čtecího zařízení

 středa, 27. 2. 2019 v 10:30 – registrace zde »

Každé školení bude trvat cca 30 minut. Tutoriál, který Vás provede připojením k webináři a nastavením Vašeho audio zařízení, najdete pod tímto odkazem. V případě  dotazů prosím kontaktujte Martina Kolmana, školitele EBSCO: mkolman@ebsco.com.

MENU