Nová beletristická sekce

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

během prázdnin jsme nezaháleli a jako každý rok jsme se snažili vylepšit naše služby. Letos jsme mimo jiné provedli velkou revizi beletrie umístěné v prvním patře. Zásadní změnou je, že jsme vyčlenili cizojazyčnou beletrii a rozdělili jsme ji podle jednotlivých jazyků do samostatných regálů. Nebudete tedy muset hledat knihu v rozsáhlé odborné sekci mezi učebnicemi jazyků.

Abychom ochránili některé velmi staré knihy a sekci krásné literatury zatraktivnili, poměrně velká část české beletrie a vybrané knihy cizojazyčné beletrie putovaly do skladu. Nejfrekventovanější knihy jsme ponechali ve volném výběru i přes jejich velmi špatný stav. Ty se budeme snažit postupně nahradit exempláři v lepším stavu.

Mějte na paměti, že mnoho dalších exemplářů a titulů je umístěno ve skladu. I k těm se samozřejmě dostanete. Stačí daný titul najít pohodlně v našem online katalogu a o exemplář uložený ve skladu zažádat na počkání u výpůjčního pultu v Po - Pá od 8:00 do 15:30. A nezapomeňte: Beletrie je jako jediná řazena abecedně podle prvních pěti písmen příjmení autora.

Věříme, že se vám naše aktualizovaná sekce beletrie bude líbit a bude se vám v ní lépe hledat.

Vaše knihovna

MENU